דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

רונן פלוט
ראש העיר נצרת עילית
אלונית כהן
מנהלת לשכה
יוסי נימלמן
עוזר ראש העיר
מורן פוגל
מזכירה
עדה ויסמן
מזכירה

לשכת מ"מ ראש העיר

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר
עדיה וקשטיין
מזכירה

לשכת סגן ראש העיר

אלכס גופמן
סגן ראש העיר

לשכת סגן ראש העיר בתואר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

לשכת מנכ"לית

חוה בכר
מנכ"לית העירייה
איריס אדרי
מזכירה
כליל כנעני
עוזר מנכ"לית
יבגני קומרניצקי
מנהל תחום מניעת אלימות, שימוש בסמים ואלכוהול
מיכאל מזאוי
ממונה על התיירות
רדה ריינס
מנהלת אירועים

הון אנושי

דוד זילברמינץ
מנהל הון אנושי
שירי מור קנפו
מנהלת מחלקת הון אנושי
דיאנה ורור
פקידה
דיאנה שרגוב
מזכירה

אגף מערכות מידע

דוד זילברמינץ
מנהל מערכות מידע
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
יורם כהן
טכנאי מחשוב
יוסי ברמן
טכנאי מחשוב
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

בית עלמין

רבקה בן גל
אחראית אדמיניסטרטיבית בית העלמין
שמעון עמוס
אחראי תפעולי בית העלמין

מחלקה משפטית

אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
אולגה גורדון
יועצת משפטית
מאיר נמימי הלוי
עורך דין
רותי גאשו
מתמחה
אורטל בוסידון אולגן
תובעת עירונית

דוברות העירייה

אורנה יוסף בוחבוט
דוברת העירייה
מורן פוגל
מנהלת אתר אינטרנט, ניו מדיה
הילאל בשתאוי
מנהל מדור

מינהל כספים

אגף הכנסות וגבייה

אלה שוסטר
מנהלת מחלקת הגבייה
אינה אברך
מנהלת מחלקת שומה
אבי ארנזון
מנהל מדור הנהח"ש-גבייה
וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
גלעד הוביי
מנהל מדור שילוט
אנסטסיה רומננקו

בוריס גלייזר
קופאי
נלי ברמן
קופאית
דפנה אדלר
פקידה
מאיה גנטמן
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
סיון וקס
פקידה
שנית בוזגלו
פקידה
אילן איבגי
איש שטח

מחלקת שכר

אירינה גוספודרנקו
מנהלת מדור שכר

הנהלת חשבונות

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
יעל אנדרשניקוב
מנהלת חשבונות
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מחלקת רכש

חביבה חכם
קניינית
אנדריאנה סימנוביץ
קניינית
סינתיה שריקי
מרכזת הסכמים וחוזים

מינהל הנדסה

סבטלנה גרמן
מהנדסת העיר
לינה נסייר
סגנית מהנדסת העיר
פנינה קדוש
מזכירת מינהל ההנדסה
סבטלנה גופמן
אדריכלית

אגף רישוי ופיקוח על הבניה

גיא עמית לנדסמן
מנהל אגף ועדת בינוי ערים רישוי ופיקוח על הבניה
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אפי דויטש
מנהל מדור פיקוח על הבניה
רונן אוסטרובסקי
מנהל תפעול
אורי איתן
אחראית תחום GIS ומתאמת מערכות הנדסיות
אילנה אידוב
בודקת תוכניות היתרים
רעיה רובינשטיין
בודקת תוכניות היתרים
טליע אסעד
מפקח בניה
איגור אובסייביץ
מפקח בניה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה

מדור ביצוע

מיכאל מרגולין
מהנדס ביצוע
מיכאל פריימן
מהנדס ביצוע
מרק ליברמן
מהנדס ביצוע
שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

מינהל חינוך וקהילה

ד"ר עינבל וינברג
ראש מינהל
מרב ששון אמויאל
סגנית מנהלת אגף
אמיר חנוך
סגן מנהל אגף
יוליה מירגורודסקי
מזכירה
מולי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
איריס עטיה
חשבת
צחי אריאלי
מנהל מחלקת נוער
אלכס קוזק
מנהל מחלקת פרט
נתי ברה
מנהל יישובי תכנית 360

גני ילדים

עינב סויסה
מנהלת מחלקת גנים
מזל מיכאלי
מנהלת מדור גני ילדים
חנה רבקין
מרכזת גני כוח

בתי ספר

אירה רשקובן רפאלוב
מנהלת מחלקה בתי ספר
דבורה פרץ
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר

בית הספר אורט יגאל אלון - חט"ע

רונית מלדסי
מזכירה
דינה שטרן
מזכירה
ויטה הולנד
מזכירה
אלזה מכאלי
מזכירה

בית הספר אורט יגאל אלון - חט"ב

נעמי אורגד
מנהלת
גלית כץ
מזכירה
אורנה פיל
מזכירה
עופרה זורע
מנהלת

בית הספר אורט משה שרת - חט"ע

מינה קליין
מנהלת
עופרה אטקס
מנהלת
אורלי חרוש
מזכירה
בתיה יאיר
מזכירה

בית הספר אורט משה שרת - חט"ב

פרח אברג'יל
מנהלת
יוכי פינטו
מזכירה

בית הספר עצמון

שירה ירדני
מנהלת
אלונית אילוז
מזכירה

תלמוד תורה אומץ

גולן בן דוד
מנהל
יהודית שולמן
מזכירה

ביקור סדיר

אנטולי גולדשטיין
מנהל מחלקת קב"ס
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר
אלינה גל שמעונוב
קצינת ביקור סדיר
אמל חמדאן
קצינת ביקור סדיר
אסנת עראקי – הכהן

אגף רווחה

איריס בורמיל
מנהלת
אנגלה אברמוב
סומכת
יאנה פישמן
סומכת
טובה כלף
ראש צוות משפחות
אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
דלית סמאין
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
ראש צוות משפחות
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מלווינה אריסטר
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
ראש מדור אזרחים ותיקים
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
מיאדה זיתאווי
עובדת סוציאלית
מנאר ג'נדלי
עובדת סוציאלית
דקלה אורדני
סומכת
סמירה זעאתרה צפורי
עובדת סוציאלית
סלביה מרג'יה
עובדת סוציאלית
נרי שטרומן
עובדת סוציאלית
גלית רובין
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
מליכין ויקה
סומכת
תרזה זייתון
עובדת סוציאלית
צילה ברוש
עובדת סוציאלית
עידו גורשברג
עובד סוציאלי

מחלקת זכאות

נטלי שולייב
חשבת
אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות
זהבה רוזן
עובדת זכאות

היחידה לטיפול בהתמכרויות

מיכל פלג
מנהלת
שורה קושניר
עובדת סוציאלית
רינה בטלסקי
עובדת סוציאלית
אולג בלובשטיין
מדריך
מאיר ברקוביץ
מדריך

המרכז לשלום המשפחה

ג'אנה רוייזמן
מזכירה
תמי יוסף
עובדת סוציאלית
סיון יאיר מימון
מנהלת
גל ברקאי
עובדת סוציאלית
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
הילה גרינברג
עובדת סוציאלית
חנין כנעאן
עובדת סוציאלית
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית
סילביה מרג'יה
עובדת סוציאלית מרכז קשר
שי בריסקו
עובדת סוציאלית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית
תירזה זייתון
עובדת סוציאלית
ויקטוריה מליכין
סומכת
אנדריי רדצ'נקו
מדריך

מרכז עוצמה

ישראלה מרקסמר
ראש צוות משפחות
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית

התנדבות

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

מבקר העירייה

ינון ביטון
מבקר העירייה
זהבה אמסלם
מזכירה

מינהל עירוני

לאה ספיר
ראש מינהל עירוני
צ'רלי נטף
ממונה על תלונות הציבור
ציפי מור
פקידת דואר
יוסי סוברסו
אב בית העירייה

אגף רישוי עסקים איכות הסביבה וקיימות

אלכס גדלקין
ראש רשות הרישוי
אילן אזולאי
מנהל רישוי עסקים
אודליה קפלן
רכזת רישוי
פולינה שלמינזון
תברואנית
אורן מצפה
פקח

ארכיון

מירב אוחנה
פקיד ארכיון
אליעזר דוד
פקידת ארכיון

מוקד עירוני

מוקד עירוני: מוקד 107 או בטל' 04-6478888

אלכס אשורוב
מנהל מוקד עירוני

קיימות וניהול פרוייקטים

תניא מקרוב
קיימות וניהול פרויקטים

אגף ביטחון

לילי סבריאגו
מזכירה
שמעון ז'נו
מנהל שיטור עירוני
אילן מונטצלו
מנהל מחלקת פיקוח
רוני ניסים אקוקה
מנהל תחום פיקוח וחניה
שלמה דהן
מנהל מחלקת שילוט
אבי אלמליח
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור ושיקום שכונות

אגף שפ"ע

אורי טויטו
מנהל מחלקת חשמל וסגן מנהל אגף שפ"ע
צילה מנשרוב
מזכירה
דני אלביטר
מנהל מחלקת רכב ופינוי אשפה
אריק פרטוש
מנהל מתקני משחקים
ישראל שוורץ
קצין בטיחות
יעקב אטליס
חשמליה
רמי פינטו
אינסטלציה

תעסוקה

לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה

אגף תעשייה

סרגיי זלוטניק
מנהל
ויקי דולגוב
מזכירה

מרכז צעירים

לודמילה שקולניקוב
מנהלת
אלכס אביטל
רכזת חיילים ומשתחררים
גל אזולאי
רכזת השכלה גבוהה
יפית פיינשטיין
רכזת מעורבות חברתית
אינסה פלוטקין
רכזת פיתוח קהילה ומשפחות צעירות
עדי זינו
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
קבלה מרכז צעירים

שירות וטרינרי

עסאם בריק
וטרינר עירוני
שלומית מלכה
מזכירה
ציון סויסה
פקיד כלביה עירונית

אגף לשילוב קהילתי

פאולה לאם חיים
מנהלת האגף
לילך סטולר
מזכירה
אנג'לה אסקרוב
אחראית על מדיה דיגיטלית בשפה הרוסית
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת מחלקת קליטה
טטיאנה מרוז
דוברת בשפה הרוסית
טלי גרודסקי
מנהלת מדור בקליטה
ישראל היילו
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
רוזליה קופרמן
רכזת תכנית שילובים
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
מרט אלפרוביץ
מלווה עולים דוברי רוסית
לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה
יונה חיאנגטה
מלווה עולים בני מנשה
ישראל היילו
אחראי קהילה אתיופית

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store