דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

אלונית כהן
מנהלת לשכה
יוסי נימלמן
עוזר ראש העיר
מורן פוגל
מזכירה
עדה ויסרמן
מזכירה

תעסוקה

לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה

לשכת מ"מ ראש העיר

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר
לילך סטולר
מזכירה

לשכת סגן ראש העיר

אלכס גופמן
סגן ראש העיר

לשכת סגן ראש העיר בתואר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

לשכת מנכ"לית

חוה בכר
מנכ"לית העירייה
איריס אדרי
מזכירה
כליל כנעני
עוזר מנכ"לית
יבגני קומרניצקי
מנהל תחום מניעת אלימות, שימוש בסמים ואלכוהול
מיכאל מזאוי
ממונה על התיירות

בית עלמין

רבקה בן גל
אחראית אדמיניסטרטיבית בית העלמין
שמעון עמוס
אחראי תפעולי בית העלמין

מבקר העירייה

ינון ביטון
מבקר העירייה
זהבה אמסלם
מזכירה

מחלקה משפטית

אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
אולגה גורדון
יועצת משפטית
מאיר נמימי הלוי
עורך דין

דוברות העירייה

אורנה יוסף
דוברת העירייה
מורן פוגל
סגנית דוברת

מינהל כספים

אילונה באז'נוב
מזכירה

אגף הכנסות וגבייה

מוקד בירורים ותשלומים

דיאנה שרגוב
מזכירה
אלה שוסטר
מנהלת מחלקת הגבייה
אינה אברך
מנהלת מחלקת שומה
אבי ארנזון
מנהל מדור הנהח"ש-גבייה
וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
גלעד הוביי
מנהל מדור שילוט
בוריס גלייזר
קופאי
נלי ברמן
קופאית
דפנה אדלר
פקידה
ורדית ממן
פקידה
מאיה גנטמן
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
סבטלנה קרימוב
פקידה
סיון וקס
פקידה
שנית בוזגלו
פקידה
אילן איבגי
איש שטח

אגף מחשוב

דוד זילברמינץ
מנהל לוגיסטיקה ומערכות מידע
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
יורם כהן
טכנאי מחשוב
יוסי ברמן
טכנאי מחשוב
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

מחלקת שכר

אירינה גוספודרנקו
מנהלת מדור שכר
אילונה באז'נוב
חשבת שכר

הנהלת חשבונות

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
יעל אנדרשניקוב
מנהלת חשבונות
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מחלקת רכש

אנדריאנה סימנוביץ
קניינית
סינתיה שריקי
מרכזת הסכמים וחוזים
חביבה חכם
קניינית

מחסן

אהרון הרטמן
אחראי אינוונטר

מינהל הנדסה

סבטלנה גרמן
מהנדסת העיר
לינה נסייר
סגנית מהנדסת העיר
פנינה קדוש
מזכירת מינהל ההנדסה
סבטלנה גופמן
אדריכלית

אגף רישוי ופיקוח על הבניה

גיא עמית לנדסמן
מנהל אגף ועדת בינוי ערים רישוי ופיקוח על הבניה
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אפי דויטש
מנהל מדור פיקוח על הבניה
רונן אוסטרובסקי
מנהל תפעול
אורי איתן
אחראית תחום GIS ומתאמת מערכות הנדסיות
קובי אסטרייכר
רפרנט התחדשות עירונית
אילנה אידוב
בודקת תוכניות היתרים
רעיה רובינשטיין
בודקת תוכניות היתרים
טליע אסעד
מפקח בניה
איגור אובסייביץ
מפקח בניה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה

מדור ביצוע

מיכאל מרגולין
מהנדס ביצוע
מיכאל פריימן
מהנדס ביצוע
מרק ליברמן
מהנדס ביצוע
שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

מינהל חינוך וקהילה

אורנה פישר
ראש מינהל
מרב ששון אמויאל
סגנית מנהלת אגף
אמיר חנוך
סגן מנהל אגף
יהודית יוסף
מזכירה
מולי כהן
קב"ט מוסדות חינוך
איריס עטיה
חשבת
צחי אריאלי
מנהל מחלקת נוער
אלכס קוזק
מנהל מחלקת פרט
נתי ברה
מנהל יישובי תכנית 360
יוליה מירגורודסקי
רכזת תחום העצמת פרט

גני ילדים

עינב סויסה
מנהלת מחלקת גני ילדים
מזל מיכאלי
מנהלת מדור גני ילדים
חנה רבקין
מרכזת גני כוח

בתי ספר

אירה רשקובן רפאלוב
מנהלת מחלקה בתי ספר
לאה סאני
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר

ביקור סדיר

אנטולי גולדשטיין
מנהל מחלקת קב"ס
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר
אלינה גל שמעונוב
קצינת ביקור סדיר
אמל חמדאן
קצינת ביקור סדיר
אסנת עראקי – הכהן

מינהל עירוני

לאה ספיר
ראש מינהל עירוני
עדיה וקשטיין
מזכירה
רדה ריינס
מנהלת אירועים
צ'רלי נטף
מנהל תלונות הציבור
ציפי מור
פקידת דואר
יוסי סוברסו
אב בית העירייה

אגף משאבי אנוש

שירי מור קנפו
מנהלת מדור
דיאנה ורור
פקידה

ארכיון

מירב אוחנה
פקיד ארכיון
אליעזר דוד
פקידת ארכיון

אגף רווחה

סלי ברקוביץ
מנהלת
תמי בן חמו
ראש צוות משפחות
אנגלה אברמוב
סומכת
יאנה פישמן
סומכת
טובה כלף
ראש צוות משפחות
איריס בורמיל
ראש צוות משפחות
אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית
דבורה נחשון
עובדת סוציאלית
דלית סמאין
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
עובדת סוציאלית
טליה טור-פז
עובדת סוציאלית
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מלוינה אריסטר
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
עובדת סוציאלית
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
צביה ברגר
עובדת סוציאלית
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
רשא בולוס
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
מילה בינדר
עובדת שכונתית בית ספר קשת
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
דוד ברמי
עובד סוציאלי

מחלקת זכאות

נטלי שולייב
חשבת
אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות
זהבה רוזן
עובדת זכאות

היחידה לטיפול בהתמכרויות

מיכל פלג
מנהלת
שורה קושניר
עובדת סוציאלית
רינה בטלסקי
עובדת סוציאלית
אולג בלובשטיין
מדריך
מאיר ברקוביץ
מדריך

המרכז לשלום המשפחה

ג'אנה רוייזמן
מזכירה
תמי יוסף
עובדת סוציאלית
סיון יאיר מימון
עובדת סוציאלית
אריאלה כהן
עובדת סוציאלית
גל ברקאי
עובדת סוציאלית
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
דלית מגן
עובדת סוציאלית
הילה גרינברג
עובדת סוציאלית
חנין כנעאן
עובדת סוציאלית
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית
סילביה מרג'יה
עובדת סוציאלית מרכז קשר
שי בריסקו
עובדת סוציאלית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית
תירזה זייתון
עובדת סוציאלית
ויקטוריה מליכין
סומכת
אנדרי רדצ'נקו
מדריך

מרכז עוצמה

ישראלה מרקסמר
עובדת סוציאלית

התנדבות

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

אגף ביטחון

לילי סבריאגו
מזכירה
שמעון ז'נו
מנהל שיטור עירוני
אילן מונטצלו
מנהל מחלקת פיקוח
אלכס אשורוב
מנהל רשות החנייה
שלמה דהן
מנהל מחלקת שילוט
אבי אלמליח
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור ושיקום שכונות

אגף שפ"ע

אורי טויטו
מנהל מחלקת חשמל וסגן מנהל אגף שפ"ע
צילה מנשרוב
מזכירה
דני אלביטר
מנהל מחלקת רכב ופינוי אשפה
פיני טרבלסי
מנהל מתקני משחקים
ישראל שוורץ
קצין בטיחות
יעקב אטליס
חשמליה
רמי פינטו
אינסטלציה

אגף לשילוב קהילתי

פאולה לאם חיים
מנהלת האגף
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת מחלקת קליטה
טטיאנה מרוז
דוברת בשפה הרוסית
אנג'לה אסקרוב
אחראית על מדיה דיגיטלית בשפה הרוסית
טלי גרודסקי
מנהלת מדור בקליטה ,מרכז קהילתי ניו יורק
גדי ברה
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
מרט אלפרוביץ
מלווה עולים דוברי רוסית
לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה
יונה חיאנגטה
מלווה עולים בני מנשה

אגף תעשייה

סרגיי זלוטניק
מנהל
ויקי דולגוב
מזכירה

מרכז צעירים

לודמילה שקולניקוב
מנהלת
כפיר אלבז
רכז תפעול
אלכס אביטל
רכזת חיילים ומשתחררים
גל אזולאי
רכזת השכלה גבוהה
יפית פיינשטיין
רכזת מעורבות חברתית
אינסה פלוטקין
רכזת פיתוח קהילה ומשפחות צעירות
עדי זינו
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
יוסי חרך
רכז אוכלוסיות ייחודיות

שירות וטרינרי

ד"ר בריק עסאם
וטרינר
שלומית מלכה
מזכירה
ציון סויסה
פקיד כלביה עירונית

מוקד עירוני

מוקד עירוני: מוקד 107 או בטל' 04-6478888

אלכס אשורוב
מנהל מוקד עירוני

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store