דלג לתוכן העמוד

עיר של תרבות


בעקבות ההצלחה הגדולה של סדרת מופעי הבידור עיריית נצרת עילית יוצאת עם מיזם חדש: שני מועדוני תרבות נוספים - זמר וסטנדאפ

ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, החליט לקחת את תחום התרבות לידיים ולהגדיל באופן משמעותי את ההיצע העירוני העומד לרשות התושבים באמצעות הפקות יזומות מטעם העירייה.

"תרבות היא חלק בלתי נפרד מתכנית ההתחדשות, לא פחות חשובה מגינת משחקים חדשה או משיפוץ כביש. הגיע הזמן שהתושבים יוכלו לבלות זמן איכות קרוב לבית, ולא יצטרכו לנסוע מחוץ לעיר על מנת לצרוך תרבות," הסביר.

יריית הפתיחה של מהפכת התרבות החדשה הייתה פתיחת בית הקולנוע. לפני כחודש יצא לדרך מיזם להפקת סדרת אירועי בידור בדומה למועדון "סגנון", שפעל בשנות ה- 80 באמצעות מועצת הפועלים. ההיענות לרכישת מנויי הסדרה החדשה הייתה הרבה מעבר למצופה. מהעירייה נמסר, כי עד כה נמכרו 500 מנויים, והצפי הוא למכירה של עוד כ- 200 בשוק החופשי.

בעקבות ההצלחה הגדולה של מנויי הבידור החליט ראש העיר פלוט להרחיב את ההיצע, ולהוסיף מנוי מופעי בידור מותאמים לבני הנוער. כמו כן ביקש לפתוח מועדון זמר ומועדון סטנדאפ, שיפעלו במתכונת סדרת אירועים בדומה למופעי הבידור. "גם בתחום התרבות נצרת עילית הופכת לאט לאט לאימפריה. לתושבים יהיה היצע כל כך גדול של מופעים ואירועים, כך שהם אלה שיצטרכו לבחור ולהחליט לאן ללכת לבלות," אמר.

פלוט ציין כי לצד המיזמים החדשים ממשיכים לפעול מנויי תיאטרון ומופעי מחול ברשת המרכזים הקהילתיים. כמו כן מתקיימים אירועי תרבות ייעודיים לרגל חגים וציון תאריכים מיוחדים באמצעות הפקות של מרכז צעירים, מועצת הנשים העירונית והאגף לשילוב קהילתי. השניים האחרונים יקיימו בשבוע הקרוב מופעים מיוחדים לרגל יום האישה הבינלאומי.

עיר של תרבות

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store