דלג לתוכן העמוד

פורים לכל כיס


ההורים מוציאים די והותר על ההכנות לחג הפורים? לפחות בימי החג עצמו יש מי שמתחשב בהם: עיריית נצרת עילית הרימה את השרביט והחליטה להעמיד את כל אירועי פורים השנה בעלות סמלית של 10 ₪

עלות הכניסה לכל אירוע פורים בנצרת עילית: כולל הצגות, מופעי קסמים, קרקס וסרטי קולנוע חדשים, הסתכמה השנה ב 10 ₪ בלבד לילדים ולבני הנוער. " ההורים מוציאים מספיק כסף על תחפושות, אביזרים, משלוחי מנות ושאר ענייני פורים, כך שבהחלט יש מקום להקל בנטל  " הסביר ראש העיר רונן פלוט שיזם את תכנית אירועי "פורים עשר".

 מה  כללה התכנית? ביום שלישי  במרכז האומנויות גרין התקיימה - מסיבת פורים ססגונית בליווי מופעי ליצנות קרקס וקסמים. ביום בערב השתתפו תלמידי כיתות ז' עד יב' בחגיגת פורים מושקעת שהתקיימה באולם הספורט של בי"ס "שרת"  בהשתתפות האמן  קוקו לבנה. אתמול התקיים לאורך כל היום, מהשעה ה 10 בבוקר ועד 17:00  מרתון סרטי קולנוע והפנינג לכל המשפחה ברחבת ברקוביץ' :סדנאות יצירה, פינות חי לילדים, עמדות משחק, סדנאות בלונים , איפור פורים, ומתחם מתקנים מתנפחים. היום (שישי)  החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד 15:00 באולמי גראנד פאלאס יתקיים הקרנבל הגדול עם כוכבי ערוץ הופ במופע "כוח הקצב", עמדות לונה פארק, מופע קסמים, פיסול מסכות, מתחם משחקים, מתנפחים ועוד הפתעות לילדים.

פורים עשר

פורים עשר

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store