דלג לתוכן העמוד

שר הבינוי והשיכון, יואב גלנט: "נצרת עילית בתנופת פיתוח אדירה שלא הייתה כמוה שנים רבות"

השר קיים בעיר מפגש עם ראשי רשויות בצפון לסיכום שנת העבודה 2017


נצרת עילית אירחה ביום חמישי שעבר למעלה מ- 40 ראשי רשויות ומועצות אזוריות בצפון, שהגיעו לעירייה על מנת להשתתף במפגש סיכום שנת העבודה 2017 של משרד הבינוי והשיכון.

השר יואב גלנט בחר לקיים את המפגש בנצרת עילית, ואת דבריו פתח בהצגת תנופת הפיתוח האדירה שמתחוללת בעיר. "נצרת עילית נמצאת בתנופה אדירה של התחדשות ובנייה. העיר משנה את פניה ללא היכר," אמר.

ראש העיר, רונן פלוט, הודה לשר גלנט ולצוות משרדו בראשות סגן שר השיכון, ג'קי לוי, מנכ"ל המשרד, חגי רזניק, מנהל המחוז, שלמה פייבלוביץ וסגניתו סימה חמו. פלוט ציין את ההתקדמות העצומה בתחום הבנייה למגורים ואת היקפי התכניות המאושרות לקראת ביצוע ב- 2018. "עם כניסתו של השר גלנט כולנו התחלנו להרגיש את משרד השיכון בביצוע," אמר. "העיר חתמה על הסכם אסטרטגי לבניית 7,666 יח"ד, וכבר בימים אלה רואים תכניות, שמקודמות בוועדה המחוזית ונכנסות לסטטוס מתקדם לקראת שווקים."

החלק המרכזי של הכנס עסק בתחום המקצועי. המנכ"ל חגי רזניק הציג נתונים על היקפי הבנייה ועל התכניות המאושרות לקראת ביצוע בכל אזור הצפון. בחלקו השני של המפגש התקיים שיח פתוח של ראשי הערים מסביב לשולחן, וכל אחד מהם הציג את הצרכים ואת התכניות של העיר בתחום הבנייה. "כל הדברים שלכם נרשמים, ויקבלו ביטוי מלא בתכנית עבודה מסודרת שתשקף את פעילות המשרד," הבטיח השר גלנט.

מפגש עם ראשי רשויות בצפון

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store