דלג לתוכן העמוד

מנוף הגליל לכחולי המדים בהוקרה

ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, העניק השבוע את מפתח העיר למפקד המחוז היוצא, ניצב אלון אסור, עם קידומו לתפקיד סגן המפקח הכללי במשטרת ישראל


בטקס חגיגי שהתקיים ביום שלישי השבוע במעמד השר לביטחון פנים, גלעד ארדן ומ״מ מפכ״ל משטרה, ניצב מוטי כהן, נפרדו ראשי רשויות ואנשי משטרת מחוז הצפון מהמפקד היוצא, ניצב אלון אסור, שמונה לסגן המפכ"ל במשטרת ישראל.

כמו כן השתתפו בטקס קצינים בכירים במרחב העמקים ובמחוז הצפוני של המשטרה ומפקד התחנה בנוף הגליל, סנ"צ משה ויצמן. ראש העיר, רונן פלוט, הודה לשוטרים ולקצינים העושים יום ולילה למען ביטחון התושבים ובהזדמנות החגיגית העניק את מפתח העיר לניצב אלון אסור שמסיים את תפקידו כמפקד מחוז הצפון לאחר שקודם לתפקיד סמפכ"ל המשטרה. ראש העיר פלוט איחל בהצלחה למפקד המחוז הנכנס תנ"צ שמעון לביא שקודם לדרגת ניצב.

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, אמר כי משטרת ישראל, שנמצאת בחזית המאבק בטרור ובפשיעה, זקוקה לקצינים ערכיים ומקצועיים שיחזקו את אמון הציבור ואת הביטחון האישי של אזרחי ישראל". ראש העיר פלוט ציין את שיתוף הפעולה ההדוק והפורה של מערך הביטחון העירוני עם תחנת המשטרה בפיקודו של סנ"צ משה ויצמן. "איגום המשאבים ושילוב הזרועות ליד אחת מוכיח את עצמו בשטח והנהנים הישירים מכך הם תושבי העיר שמקבלים ביטחון אישי  24/7", אמר פלוט.

 

 

  

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store