דלג לתוכן העמוד

העירייה מכשירה את אצטדיון "גרין" לליגת העל

בהשקעה של 27 מיליון שקלים מתבצע שיפוץ האצטדיון העירוני


ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, סייר בתחילת השבוע, יחד עם חברי הנהלת קבוצת הכדורגל ויו"ר מנהלת ליגות הכדורגל, ארז חלפון, באתר הבנייה של אצטדיון "גרין". הסיור נועד לעמוד מקרוב אחרי קצב התקדמות העבודות במתקן שנמצא בעיצומן של עבודות שיפוץ והתחדשות בהשקעה של כ-27 מיליון שקלים.

ראש העיר פלוט ציין כי בשל העבודות, קבוצות הכדורגל העירוניות ישחקו השנה במגרשים מחוץ לעיר. "האצטדיון עובר טיפול כירורגי ולא קוסמטי", הסביר פלוט, וציין כי בסיום הפרויקט, המתקן יעמוד בכל הדרישות למשחקי ליגת העל, כולל מבנה מנהלה ושירותים בן חמש קומות שיכלול חדרי שופטים, מלתחות, חדרי עיתונאים ומנהלות.  

הפרויקט יצא לדרך לאחר שפלוט הצליח לגייס מקורות מימון מגורמים מחוץ לעירייה על סך של כ- 27 מיליון שקלים. כמו כן דאג להסדיר את התב"ע (תכנית בנייה עירונית) של האצטדיון. השיפוץ יכלול הקמת חדרי הלבשה, יציעים, טריבונות, לוח תוצאות, עמדות צילום ושידורי טלוויזיה, משטח דשא חדש וכן הקמת שני מגרשים נוספים לצורך אימונים עבור קבוצות הנוער. 

מהעירייה נמסר כי פרויקט האצטדיון  הצטרף לרשימה ארוכה של פרויקטים גדולים המתבצעים בו זמנית ברחבי העיר במסגרת תכנית ההתחדשות העירונית, ובתוכם: הקמת הפארק העירוני החדש, סלילת שביל אופניים ברחוב יקינטון בהר יונה, הקמת מרכז רב תכליתי לאומנויות הספורט ועבודות שוטפות להסדרת תשתיות וכבישים.

 

 

 

 

 "

 

 

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store