דלג לתוכן העמוד

ה"רולס רויס" של הפחים המוטמנים הגיע לנצרת עילית

עד סוף החודש הקרוב, העירייה תשלים הצבת 50 פחים מוטמנים שנחשבים לטובים ביותר במערך פינוי האשפה


הפחים החדשים, שנכנסים בימים אלה למערך פינוי האשפה בנצרת עילית מאופיינים בטכנולוגיה מתקדמת ומצוידים בחיישנים שמדווחים למרכז הבקרה און-ליין על כמות האשפה וממליצים על מועד לפינוי.

תושבי השכונה הדרומית בנצרת עילית יהיו הראשונים שייהנו מקפיצת המדרגה באיכות החיים כתוצאה מהפעלתם. בהמשך, באופן הדרגתי, הפרויקט יכנס לשכונות נוספות.

גזבר העירייה, עדי מלכה, שמוביל את הפרויקט, הסביר כי מדובר בפרויקט רחב היקף שמתבצע בשלבים בהתאם לתכנית עבודה מסודרת במסגרת התחדשות העיר. "בחודשים האחרונים התחלנו בהצבת התשתיות במספר מוקדים ברחבי העיר ועד סוף החודש הקרוב תושלם הצבתם של 50 הפחים הראשונים שימוקמו בשכונת בן גוריון, בשכונה הדרומית ובדרך העמק," הסביר הגזבר מלכה, וציין כי מיד לאחר ביצוע הפעימה הראשונה, בסוף חודש יוני, יחל השלב השני של הפרויקט ויכלול הצבת 50 פחים נוספים עד סוף חודש אוגוסט. "מדובר במתקן שעבר את כל הבדיקות ומדורג ברמה הגבוהה ביותר, נגיש, נשלף בקלות, ידידותי לסביבה ונוח לפינוי," ציין עוד מלכה, והוסיף: "התחלת הפינוי מתוכננת מיד לאחר השלמת הפעימה הראשונה."

ראש העיר, רונן פלוט, אמר כי הפרויקט מהווה נדבך נוסף במהפכת ניקיון העיר וכי ביצועו יוצא לדרך במסגרת תכנית ההתחדשות העירונית. "כל העיר משנה את פניה, מתייפה ומשתדרגת ללא היכר. הפחים טמוני הקרקע הם חלק נוסף בפאזל שמרכיב את איכות החיים בעיר," אמר פלוט.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store