דלג לתוכן העמוד

עיריית נצרת עילית וחברת החשמל יבצעו פיילוט משותף בגיזום עצים

ראש העיר, רונן פלוט, קיים בשבוע שעבר ישיבת עבודה עם הנהלת חברת החשמל במחוז הצפון


ביום חמישי שעבר התקיימה בלשכתו של ראש העיר פלוט ישיבת עבודה עם מנהל מחוז הצפון בחברת החשמל, הרצל פרידמן, מהנדס המחוז, מרק אפשטיין ומנהל התפעול, אייל ניסים. מטעם העירייה השתתפו, סגני ראש העיר, אלכס גדלקין ואלכס גופמן, מנכ"לית העירייה, חוה בכר, מהנדסת העיר, סבטלנה גרמן, מנהל אגף שפ"ע, יניב חרוש ומנהל אגף החשמל, אורי טויטו. 

הישיבה עסקה בממשקים של העירייה וחברת החשמל בתחומים שונים הנוגעים לשירות לתושב, כגון: מסירת עדכונים על תקלות באספקת החשמל וצפי תיקון, בדק בית שוטף של עמודי חשמל וגיזום עצים בקרבת קווי מתח גבוה. סגן ראש העיר, אלכס גופמן, ביקש מחברת החשמל לא להסתפק בגיזום העץ בצד הקרוב לעמוד בלבד, אך בתשובה נטען כי החברה אמונה על סילוק המפגעים ולא על המראה האסתטי של העצים.

ראש העיר פלוט הציע שיתוף פעולה שישרת את האינטרסים של שני הגופים. "העירייה וחברת החשמל יבצעו את גיזום העצים באמצעות קבלן משותף כך שהטיפול יהיה מקיף ויכלול גם את פינוי הגזם", אמר פלוט. מנהל מחוז הצפון בחברת החשמל, הרצל פרידמן, נענה ברצון ואמר כי החברה תשמח לבצע פיילוט משותף עם העירייה. במהלך הישיבה נדון גם נושא חיזוק ההסברה בבתי הספר והעמקת תכנית "נתיב האור" אשר פועלת בהצלחה בבתי הספר היסודיים בעיר.

מנהל מחוז הצפון בחברת החשמל, הרצל פרידמן וראש העיר

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store