דלג לתוכן העמוד

70% מהזוכים בהגרלת 'מחיר למשתכן' בנצרת עילית הם תושבי העיר

משרד השיכון פרסם שלשום את תוצאות ההגרלה הראשונה בפרויקט רימון


תוצאות ההגרלה מצביעות על הצלחה גדולה הן בביקוש, 535 מתמודדים על 64 בתים, והן באמון ובהיענות תושבי נצרת עילית,70 אחוזים מהמתמודדים הם תושבי העיר.

הפרויקט הבניה הראשון יוצא לדרך ברחוב רימון וכולל 98 יחידות דיור, מתוכן  64 ב"מחיר למשתכן". על פי כללי ההגרלה 50% מהבתים מיועדים לתושבי נצרת עילית בלבד וזאת על פי בקשת ראש העיר רונן פלוט במסגרת מדיניות העדפת בני העיר.

יצוין כי הביקוש האדיר מיוחס למהפך שמתחולל בעיר בשלוש השנים האחרונות וכי בחודשים הקרובים צפויות הגרלות נוספות של פרויקטים בהיקפים גדולים של מאות יחידות דיור: " נצרת עילית נמצאת בעיצומה של  מהפיכת התחדשות רב מערכתית וכוללת, שלא הייתה כמוה ואין דומה לה בשום עיר אחרת בישראל" נמסר מהעירייה וצוין כי המהפכה מתייחסת לכל המערכות המונציפאליות, התשתיות והמרחב העירוני: "כל העיר משנה את פניה מקצה לקצה, מתחדשת ומשתדרגת בהשקעה של מאות מיליוני שקלים. לצד עשרות הפרויקטים העירוניים שמתבצעים בו זמנית, ישנם פרויקטים לאומיים רבים שמקודמים על ידי המדינה, חלקם נמצאים בשלבי ביצוע מתקדמים כגון בניית קריית הממשלה בהשקעה של למעלה מ 400 מיליון ₪ וחלקם נמצאים בשלבי תכנון לקראת ביצוע כגון : הרכבת הקלה, רכבל וכביש 6500 (עוקף כפר כנא)

הגרלת מחיר למתשכן

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store