דלג לתוכן העמוד

אושר שיפוץ מגרש טאגר ושלושה אולמות ספורט בנצרת עילית

העירייה אישרה השבוע תקציבים מיוחדים לביצוע סבב נוסף של פרויקטים בתכנית ההתחדשות העירונית


הסבב הראשון של הפרויקטים לשנת 2019 מתרכז במתקנים המשמשים את מערכת החינוך העירונית. ברשימת הפרויקטים שאושרו השבוע בוועדת הכספים ובמליאת מועצת העיר : שיפוץ מגרש הספורט טאגר בבית הספר התיכון אורט "שרת" בהשקעה של 1.5 מיליון ₪ ושדרוג אולמות ספורט בשלושה בתי ספר יסודיים: "כסולות", "מנחם בגין", ו"ארבל" בהשקעה של כשני מיליון ₪. מהעירייה נמסר כי הפרויקטים הללו מהווים שלב נוסף בהמשך ביצוע תכנית ההתחדשות הכוללת בתחום מוסדות החינוך וזאת לאחר שבשנה החולפת בוצעו פרויקטים רבים בתוכם:  חידוש אולם הספורט של בית ספר אורט "אלון", בניית מגרש מיני פיץ' בבי"ס "בגין", שיפוץ כולל של בי"ס "עצמון" והשלמת חידוש כל חצרות גני הילדים בעיר .

סך כל ההשקעה בשדרוג מוסדות החינוך, כולל הצטיידות במעבדות מחשבים והתקנת מיזוג, נאמדת בעשרות מיליוני שקלים. סכומי כסף אלו גויסו על ידי ראש העיר רונן פלוט  ממקורות חוץ וממשרדי הממשלה השונים שנרתמו לקחת חלק בתכנית ההתחדשות.  " הסבב הראשון של הפרויקטים בינואר 2019 מתבצע בשיתוף ובסיוע המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. אבל ישנם פרויקטים רבים בהם שותפים משרדי ממשלה רבים: תחבורה שיכון, תרבות וספורט, כלכלה, שוויון חברתי , חינוך ועוד" אמר ראש העיר פלוט וציין כי גם גופים ציבוריים כמו מפעל הפיס וקק"ל שותפים במהפכה שמשנה את העיר מקצה לקצה".

מהעירייה נמסר כי במקביל לפרויקטים השוטפים בתכנית הכוללת מתבצעים מספר פרויקטים גדולים ובתוכם: הקמת הפארק העירוני החדש פ, קריית הממשלה, שיפוץ בנייני מגורים בשכונות הוותיקות, סלילת שבילי אופניים,  והחלפת מכולות האשפה בפחים טמוני קרקע. "נצרת עילית לא עוצרת. העיר משתדרגת ומתחדשת ללא הפסקה, כבר בחודש ינואר נכנס לביצוע הסבב הראשון של הפרויקטים וזאת רק ההתחלה"

שיפוץ מגרש טאגר

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store