דלג לתוכן העמוד

התורם ריימונד מלל, יו"ר אגודת הידידים של פרויקט "מחשב לכל ילד", ביקר בנצרת עילית

ראש העיר רונן פלוט הציע לו להקים קרן סיוע לעולים חדשים ולמשפחות במצוקה


יום לאחר נחיתתו מארה"ב, התייצב התורם היהודי ריימונד מלל בלשכתו של ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט. מלל הוא אחד התורמים הבולטים בפרויקט "מחשב לכל ילד" ומשמש כיו"ר אגודת הידידים של הפרויקט. לפגישה הגיע יחד עם מנכ"לית הפרויקט, אורלי תמיר.

"באתי להכיר מקרוב ולשמוע על הצרכים בנצרת עילית" אמר לפלוט וציין, כי בשלוש השנים האחרונות שמע רבות על הנעשה בעיר. "שמעתי אפילו על הרצון שלכם להחליף את שם העיר בגלל הבלבול עם נצרת, האמת היא שגם אני התבלבלתי ואמרתי בטעות נצרת." ראש העיר פלוט דיבר על הצורך בהגדלת כמות המחשבים המוענקת לילדי העיר. "לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לרכוש מחשב לילד והיום זה מצרך בסיסי". התורם ריימונד אמר כי הפרויקט קרוב לליבו וימשיך לקדם אותו יחד עם המנכ"לית אורלי תמיר.

ריימונד מלל ציין את היותה של נצרת עילית עיר קולטת עלייה וראש העיר רונן פלוט הסביר, כי גם כיום בפתחה של 2019 העיר ממשיכה לקלוט עלייה ורואה בה ערך חשוב לצמיחתה. "לעזוב מדינה שבה נולדת ולהתחיל הכל מחדש בארץ אחרת, ללא שפה וללא עבודה, זה לא פשוט" אמר פלוט והציע לתורם לפתוח קרן עלייה שתסייע כספית גם למשפחות העולים בדרכם החדשה וגם למשפחות מצוקה בנצרת עילית :"נתת לי חומר למחשבה" השיב ריימונד, "אני מבטיח לחשוב גם על אנשים פוטנציאליים שיכולים להצטרף".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store