וועדות העירייה – הרכבן ואיושן

(בסוגריים – מספר החברים נציגי הסיעות)

 

ועדת כספים:(7)

יו"ר הוועדה: מר רונן פלוט

מרכזת הוועדה: מר עדי מלכה

סיעה

חברים

כתובת

טל'/פל'

רונן פלוט

רונן פלוט

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

דרך חדשה

אלכס גדלקין

 

 

דו קיום

ד"ר שוכרי

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

אלכס גופמן למועצת עיר

אלכס גופמן

 

 

חי"מ

יצחק פינטו

 

 

 
 

ועדת ביטחון:(8)

יו"ר הוועדה: מר רוני לקוורניק

מרכז הוועדה: ארז אטיאס

סיעה

חברים

כתובת

טל'/פל'

עורי עיר

רוני ליקוורניק

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

צעירי נצרת עילית

ערן אלתר

 

052-8513363

חי"מ

יצחק פינטו

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

סמיון ברון

 

 

דרך חדשה

ינוש פינקלסקו

 

 

בית בנצרת עילית

נתנאל טויטו

 

 

 

חברים נוספים עפ"י חוק: נציגי שרי הבטחון, החינוך והתרבות, משטרה וחברים נוספים – אם וכפי שתחליט הוועדה

חברי הועדה יבחרו או מבין חברי המועצה או מקרב הציבור.

 

ועדת מכרזים:(5)

יו"ר הועדה: מר רוני ליקוורניק

מרכזת הועדה: גב' חנה ציסר

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

רוני ליקוורניק

 

 

בית בנצרת עילית

אורי ביו

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

דרך חדשה

אלכס גדלקין

 

 

דו קיום

ד"ר ראיד גטאס

 

 

 

 

ועדת ערר:(6)

יו"ר הועדה: עו"ד סחניני

מרכזת הועדה: גב' לילך סטולר

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

 

משה תוסיה כהן

 

 

 

יעקובי שמואל

 

 

 

עו"ד רות שמש

 

 

 

יועמ"ש יעל אסף

 

 

 

 

ביקורת (7)

יו"ר הוועדה: מר פינטו יצחק

מרכז הוועדה: מר ינון ביטון

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

דו קיום

ד"ר גטאס

 

 

חי"מ

פינטו יצחק

 

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

 

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

קליטת עלייה (5)

יו"ר הוועדה: ברכה ברוב

מרכז הוועדה: פאולה לאם חיים

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

 

חברי הועדה יבחרו או מבין חברי המועצה או מקרב הציבור.

 

 

ילד ונוער (5)

יו"ר הוועדה: עירית שחר

מרכז הוועדה: סלי ברקוביץ

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

דו קיום

עו"ס עומרי נגד

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

סמיון ברון

 

 

 

חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל החינוך, מנהל הרווחה, מנהל בי"ס, נציג ארגון המורים העל יסודיים, נציג הסתדרות המורים, יו"ר מועצת התלמידים העירונית, יו"ר ועד הורים עירוני, מפקד תחנת המשטרה

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

הנצחת נרצחי הטרור (3)

יו"ר הוועדה: אלון חלפון

מרכז הוועדה: סלי ברקוביץ

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

 

חברים נוספים עפ"י חוק, 3 נציגי ציבור, 3 בני משפחות של נרצחי טרור-תושבי העיר.

 

 

חינוך (7)

יו"ר הוועדה: רונן פלוט

מרכז הוועדה: אורנה פישר

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

רונן פלוט

רונן פלוט

 

 

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

חי"מ

יצחק פינטו

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

נציג הסתדרות המורים

מינה קליין

 

 

נציג ארגון המורים

ד"ר סיגל ברגר

 

 

נציג ועד הורים

סילביה אטוס

 

 

נציג מועצת העירונית

דניאלה בלקין

 

 

 
חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל בית ספר יסודי או סגנו (בחירת הסת' המורים):

מנהל בי"ס על יסודי (בחירת ארגון המורים) נציג ועד הורים עירוני, יו"ר מועצת תלמידים עירונית.

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

איכות הסביבה (4)

יו"ר הוועדה:

מרכז הוועדה:  תניא מקרוב

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

בית בנצרת עילית

רון קורן

 

 

דו קיום

ד"ר גטאס

 

 

נציג עירייה

סרגי זלוטניק

 

 

נציג ציבור

 

 

 

נציג ציבור

 

 

 

 

חברים נוספים עפ"י חוק, מנהל איכות הסביבה בעירייה, 2 נציגי ציבור, נציג השר לאיכות
הסביבה.

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

מאבק בנגע סמים (3)

יו"ר הוועדה: איתי רק

מרכז ועדה: יבגני קומורניצקי

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

דו קיום

חביב עודה

 

 

בית בנצרת עילית

נתנאל טויטו

 

 

 

חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל הרווחה, מנהל החינוך, 2 נציגי ציבור שיבחר ראש העיר

באישור המועצה, מנהל בית ספר על יסודי שימנה מנהל החינוך, נציג הרשות הלאומית למלחמה בסמים שימנה מנכ"ל העירייה.

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

בטיחות בדרכים (5)

יו"ר הוועדה: מר רונן פלוט

מרכז הוועדה: גב' סבטלנה גרמן

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

רונן פלוט

רונן פלוט

 

 

בית בנצרת עילית

אורי ביו

 

 

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

דו קיום

ד"ר גטאס

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

 

חברים נוספים ע"י חוק: מהנדס העיר, מנהל החינוך, נציג שר התחבורה, נציגי גופים העוסקים בבטיחות בדרכים, נציגי שכונות, נציג השר לביטחון פנים.

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

שימור אתרים (3)

יו"ר הוועדה: אלכס גדלקין

מרכז הוועדה: סבטלנה גרמן

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

אלכס גדלקין

 

 

בית בנצרת עילית

רון קורן

 

 

 

נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד

 

 

קידום מעמד האשה (7)

יו"ר הוועדה: עירית שחר

מרכז הוועדה: סלי ברקוביץ

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

דו קיום

חאמד סאוסן

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכסנדרה אדלר

 

 

בית בנצרת עילית

יסמין איבגי

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

רווחה (7)

יו"ר הוועדה:  ד"ר שוכרי

מרכז הוועדה: סלי ברקוביץ

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

דו קיום

ד"ר שוכרי

 

 

בית בנצרת עילית

 

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

תיירות (5)

יו"ר הוועדה: גלינה סליפקו

מרכז הוועדה:  מר מיכאל מזאווי

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

דו קיום

חביב עודה

 

 

בית בנצרת עילית

רון קורן

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

נוער (5)

יו"ר הוועדה: אלון חלפון

מרכז הוועדה: סלי ברקוביץ

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

סמיון ברון

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

דו קיום

ד"ר גטאס

 

 

בית בנצרת עילית

נתנאל טויטו

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

שמות (5)

יו"ר הוועדה: גלינה סליפקו

מרכז הוועדה: לאה ספיר

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

חי"מ

יצחק פינטו

 

 

דו קיום

סלים חורי

 

050-7262463

הבית בנצרת עילית

 

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

שרותי דת (3)

יו"ר הוועדה: פינטו יצחק

מרכז הוועדה: רבקה בן גל

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

רוני ליקוורניק

 

 

חי"מ

פינטו יצחק

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

תעשייה (5)

יו"ר הוועדה:  ד"ר גטאס

מרכז הוועדה: סרגיי זלוטניק

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

דרך חדשה

גלינה סליפקו

 

 

אנחנו כאן

עבדאללה חורי

 

 

דו קיום

ד"ר גטאס

 

 

הבית בנצרת עילית

אורי ביו

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

יקירי נצרת עילית (5)

יו"ר הוועדה: גב' ברכה ברוב

מרכז הוועדה: חוה בכר

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

רונן פלוט

רונן פלוט

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

דו קיום

ד"ר שוכרי

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

תחבורה ותשתיות (5)

יו"ר הוועדה:  סמיון ברון

מרכז הוועדה: סבטלנה גרמן

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

אלכס גופמן למועצת העיר

סמיון ברון

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

דו קיום

סאיג נביה

 

 

בית בנצרת עילית

אורי ביו

 

 

 


לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

תרבות (5)

יו"ר הוועדה: עירית שחר

מרכז הוועדה: חוה בכר

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

דו קיום

אשתיוי עבד

 

 

חי"מ

יצחק פינטו

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

 

לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה

 

 

קידום עסקים (5)

יו"ר הוועדה: ברכה ברוב

מרכז הוועדה:  סרגיי זלוטניק

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

ברכה ברוב

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

ישראל ביתנו

מיקי כהן

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

הבית בנצרת עילית

אורי ביו

 

 

 

 

 

צעירים (5)

יו"ר הוועדה: אלון חלפון

מרכז הוועדה:  לודמילה שקולינקוב

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

רוני ליקוורניק

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

דו קיום

רושדי סלאימה

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

אלכס גופמן למועצת העיר

אלכס גופמן

 

 

 

 

 

ספורט (5)

יו"ר הוועדה: רוני ליקוורניק

מרכז הוועדה: כליל כנעני

 

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

עורי עיר

עירית שחר

 

 

דרך חדשה

אלון חלפון

 

 

דו קיום

עו"ד חורי וליד

 

 

צעירי נצרת עילית

איתי רק

 

 

אנחנו כאן

ינוש פינקלסקו

 

 

 

 

 

ועדה לבחירת עובדים בכירים

יו"ר הוועדה: חביב עודה

רכזת הוועדה:  לאה ספיר

סיעה

חברים

כתובת

טל/פל'

רונן פלוט

רונן פלוט

 

 

דו קיום

ד"ר שוכרי עוואדה

 

 
חי"מ יצחק פינטו