דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי

קיץ מלא פעילויות

כותרת משנה:
 
תאריך:05/08/2015
מס גיליון:445

מרכז לימודים חדש – מחפש מורות
מר מרדכי פרינס ומשפחתו הגיעו אלינו מירושלים כדי לחזק את הקהילה בנצרת-עילית. לקראת שנת הלימודים תשע"ו מתכוון מרדכי לפתוח מרכז לימודים חדש, במתכונת של העשרה אישית לתלמידים המתקשים בתחומי לימוד ספציפיים. שיעורי ההעשרה ניתנים במרכז הלימודים בשעות אחר הצהריים לתלמידים המופנים אליו ע"י בתי הספר בהם מתחנכים הילדים. לפני כעשור מר פרינס יסד מרכז כזה בירושלים, הפועל בהצלחה רבה מאד, ושאיפתו להקים מרכז שיפעל על פי עקרונות אלה בנצרת עילית, כבר בשנת הלימודים הקרובה.
בשלב זה מר פרינס מתכנן את מערך הפעילות של מרכז הלימודים ומבקש שמתנדבות – מורות, תרשמנה אצלו בהקדם. לפרטים נוספים נא לפנות אל מר מרדכי פרינס טל. 052-60700526

מועדון בריאות  לכולם
מירי רוטמן וצוות מתנדבים ובהם יעקב פירסט, יחד עם מנהלת מתנ"ס גורדון – בית מוטב יחדיו – ילנה וייסמן, בעידוד אגף הרווחה בעירייה, החליטו על הקמת מועדון בריאות, שמטרתו להעמיק את המודעות לצרכי הבריאות שלנו ולהביא מידע עדכני בתחום זה לציבור. 

 

במפגש ההכרות הראשון עם המועדון השתתפו למעלה מ - 50 איש ואשה. מירי רוטמן הביעה תקוותה כי מפגשי המועדון ייצרו קהילה מחוברת של אנשים המוותרים על הסטיגמה של "האחר" ורואים בכל אחד את האדם שבו.


ליאורה לורי, מנהלת אגף הרווחה, ברכה את הקהל הרב שהגיע למפגש ראשון זה ואיחלה הצלחה בהמשך. ילנה וייסמן, מנהלת מתנ"ס גורדון ותכנית בית-מוטב יחדיו, ביקשה שחברי המועדון יראו במתנ"ס גורדון את הבית הקהילתי שלהם וציינה שבמקום מתקיימת פעילות עניפה לכל הגילאים ובמגוון גדול של חוגים ומפגשים.עיקר המפגש נוהל ע"י גבי אביב שהרצה על שפת הגוף ככלי לתקשורת בינאישית בליווי מצגת. רוב הבאים נשארו עד לדקה האחרונה והיו אף כאלה שניסו אח"כ לדלות טיפים באופן אישי.
כאמור לעיל, המועדון פתוח לכולם. אפשר להירשם בטל. 04-6556074
להתראות במועדון!