דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי

דרושים מתנדבים כאן ועכשיו!

תאריך:04/06/2015
מס גיליון:437
מאת: מרים ק.
התנדבות של עד שעה שמביאה שמחה לחודש שלם
ידי שבוע מתקיימת בנצרת עילית חלוקת חבילות מזון לכ-60 משפחות של קשישים, כולם מעל גיל 80, חלקם הגדול ניצולי שואה ומרביתם מרותקים לבתיהם. סל המזון שהם מקבלים חשוב להם, גם מבחינת המוצרים שהוא מכיל וגם מצד ההרגשה שאנשים חושבים עליהם ודואגים להם. חווית השמחה שאותה מקבלים המתנדבים המחלקים את החבילות היא בלתי נשכחת.
דרושים בעלי רכבים ומתנדבים נוספים כדי לתרום שעה מזמנם בימי חמישי לחלוקה. שעות ההתנדבות גמישות מ12:00 עד 20:00.
אנו זקוקים למתנדבים כבר מיום חמישי הקרוב 4/6/15.
לפרטים נוספים ולרישום נא לפנות למשה גרוסמן: 054-7702363.
 
התנדבות לזה"ב בגן - מצילה חיי אדם
כל כך קשה להתמודד עם התוצאות של תאונות בדרכים. כל כך קל לעזור במניעת תאונות דרכים. מתנדבי זה"ב בגן עושים בדיוק את הדבר הזה ומנחילים התנהגות נאותה בדרכים כבר לילדי הגן.
מדובר בהתנדבות של שעה בשבוע להעברת מסרים של זהירות בדרכים לילדים בגילאי הגן. זה"ב בגן הוא פרוייקט לאומי שמקדם את הנושא על פי מערכי לימוד מותאמים לגיל זה מבחינת עזרי ההוראה ושילובם בפעילות הרגילה של הילדים (חגורות בטיחות ברכב, זהירות בדרכים גם בחגים - למשל).  מתנדבות זה"ב בגן עוברות הכשרה ויכולות להשתתף במפגשי רענון ארציים ומחוזיים.
על פי החלטת המתנדבות, ניתן יהיה לפתוח מועדון מתנדבות להעמקת הגיבוש החברתי של קבוצת המתנדבות ולקביעת הפורמט היעיל ביותר לנו בנצרת-עילית.
הרשמה אצל מרים קורקין - טל. 052-3577225.
 
יד שרה - דרושים מתנדבים
יד-שרה עוסקת בהשאלת ציוד לסיוע בהיגיינה אישית כמו ספסלי העברה לאמבטיה וכסאות רחצה ועוד; ציוד רפואי כמו: בלוני חמצן ומכשירים לשיכוך כאבים ועוד; ציוד ומתקני עזר כלליים כמו: קביים והליכונים, כסאות גלגלים, יד עזר ומתקני הגבהה לרגלי מיטה, לראש מיטה; וכמובן ציוד ליולדת כמו: עריסה לתינוק, משקל, משאבת חלב ועוד.
"רכישת מוצרי עזר-שיקומיים של יד שרה ממומנת מתרומות והיא אינה זוכה לתקציב ממשלתי שוטף". פעילותה של יד שרה מתבססת רק על מתנדבים כמוך וכמוני. יד שרה זקוקה למתנדבים, דוברי שפות, שאינם מפחדים מעכבר-דיגיטלי. יד שרה זקוקה לך בעל הלב הרחב ולך המוכנה להושיט יד לנזקק לעזרה של ציוד רפואי-שיקומי. חסרים לנו מאוד מתנדבים דוברי רוסית, ערבית ואמהרית.
מתנדבי יד שרה מקבלים הדרכה בהפעלת תוכנת ההשאלה של יד-שרה. הם מצטרפים לארגון ישראלי גדול בעל 120 סניפים בכל רחבי הארץ. ארגון היודע להעריך את פועלם של המתנדבים.
מתנדבים פוטנציאלים נא ליצור קשר עם אדי משה, מנהל הסניף.
סניף יד שרה ממוקם ברח' גולן 120
הסניף פועל בימי א-ה בשעות 9:00 – 12:00,
ביום ו' בשעות 9:00 - 11:00
ובימים א' ו-ד' גם אחה"צ בשעות 16:00 – 18:00.
טלפון: 04-6552263    פקס: 04-6571952.