דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
עיריית נצרת עילית - דף הבית»העירייה»ועדות העירייה
 

ועדות העירייה

ועדות העירייה – הרכבן ואיושן  (בסוגריים – מספר החברים נציגי הסיעות)

 
 

 
 

ועדת כספים:(7)

יו"ר הוועדה: מר רונן פלוט
מרכז הוועדה: עדי מלכה
חברים
סיעה
רונן פלוט

איתי רק
צעירי נצרת עילית
אלכס גדלקין
דרך חדשה
ד"ר שוכרי
דו קיום
יצחק פינטו
חי"מ
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת עיר
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
 
 

ועדת חרום ביטחון:(7)

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה
רוני ליקוורניק
עורי עיר
נתנאל טויטו
בית בנצרת עילית
ערן אלתר
צעירי נצרת עילית
יצחק פינטו
חי"מ
סמיון ברון
אלכס גופמן למועצת העיר
ינוש פינקלסרו
אנחנו כאן
מיקי כהן
ישראל ביתנו
חברים נוספים עפ"י חוק: נציגי שרי הבטחון, החינוך והתרבות, משטרה וחברים נוספים – אם וכפי שתחליט הוועדה
חברי הועדה יבחרו או מבין חברי המועצה או מקרב הציבור.
 
 

ועדת מכרזים:(5)

יו"ר הועדה: מר רוני ליקוורניק
מרכזת הועדה: גב' חנה ציסר
חברים
סיעה
מר רוני ליקוורניק
עורי עיר
מר אורי ביו
בית בנצרת עילית
מר אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
מר אלון חלפון
דרך חדשה
ד"ר גטאס ראיד
דו קיום
 
 

ועדת ערר:(4)

יו"ר הועדה: עו"ד סחניני
מרכזת הועדה: 
חברים
סיעה
משה תוסיה כהן
 
יעקובי שמואל
 
עו"ד רות שמש
 
יועמ"ש יעל אסף
 

ביקורת (5)

יו"ר הוועדה: יצחק פינטו
מרכז הוועדה: ינון ביטון
חברים
סיעה
יצחק פינטו 
חי"מ
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
ד"ר גטאס ראיד
דו קיום
​ברכה ברוב
עורי עיר
גלינה סליפקו
דרך חדשה
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

קליטת עלייה (3)

יו"ר הוועדה:ברכה ברוב
מרכז הוועדה: תניא מקרוב
חברים
סיעה
ברכה ברוב
עורי עיר
גלינה סליפקו
דרך חדשה
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
ינוש פינקלסקו ​אנחנו כאן
​מיקי כהן ​ישראל ביתנו
·         חברי הועדה יבחרו או מבין חברי המועצה או מקרב הציבור.
 
 

ילד ונוער (5)

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה: ליאורה לורי
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
מיקי כהן
ישראל ביתנו
גלינה סליפקו
דרך חדשה
עו"ס עומרי נגד
דו קיום
סמיון ברון
אלכס גופמן למועצת העיר
·         חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל החינוך, מנהל הרווחה, מנהל בי"ס, נציג ארגון המורים העל יסודיים, נציג הסתדרות המורים, יו"ר מועצת התלמידים העירונית, יו"ר ועד הורים עירוני, מפקד תחנת המשטרה.
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

הנצחת נרצחי הטרור (3)

יו"ר הוועדה: אלון חלפון
מרכז הוועדה: ליאורה לורי
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
·         חברים נוספים עפ"י חוק, 3 נציגי ציבור, 3 בני משפחות של נרצחי טרור-תושבי העיר.
 
 

חינוך (7)

יו"ר הוועדה:רונן פלוט
מרכז הוועדה: 
חברים
סיעה
רונן פלוט
ברכה ברוב
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
איתי רק
צעירי נצרת עילית
מיקי כהן
ישראל ביתנו
יצחק פינטו
חי"מ
​מינה קליין ​נציג הסתדרות המורים
​ד"ר סיגל ברנר ​נציג ארגון המורים
​סילביה אטוס ​נציג ועד הורים
דניאלה בלקין ​נציג מועצת התלמידים
·         חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל בית ספר יסודי או סגנו (בחירת הסת' המורים):
מנהל בי"ס על יסודי (בחירת ארגון המורים) נציג ועד הורים עירוני, יו"ר מועצת תלמידים עירונית.
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

איכות הסביבה (4)

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה: 
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
רון קורן
בית בנצרת עילית
ד"ר גטאס ראיד
דו קיום
סרגיי זלוטניק
נציג עירייה
​נציג ציבור
​נציג ציבור
·         חברים נוספים עפ"י חוק, מנהל איכות הסביבה בעירייה, 2 נציגי ציבור, נציג השר לאיכות הסביבה.
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

מאבק בנגע סמים (3)

יו"ר הוועדה: איתי רק
מרכז ועדה: יבגני קומורניצקי
חברים
סיעה
איתי רק
צעירי נצרת עילית
חביב עודה
דו קיום
נתנאל טויטו
בית בנצרת עילית
·         חברים נוספים עפ"י חוק: מנהל הרווחה, מנהל החינוך, 2 נציגי ציבור שיבחר ראש העיר באישור המועצה, מנהל בית ספר על יסודי שימנה מנהל החינוך, נציג הרשות הלאומית למלחמה בסמים שימנה מנכ"ל העירייה.
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

בטיחות בדרכים (5)

יו"ר הוועדה: ראש העיר או מ"מ (עפ"י חוק)
מרכז הוועדה: סבטלנה גרמן
חברים
סיעה
רונן פלוט

אורי ביו
בית בנצרת עילית 
ברכה ברוב
עורי עיר
ד"ר גטאס ראיד
דו קיום
איתי רק
צעירי נצרת עילית 
·         חברים נוספים ע"י חוק: מהנדס העיר, מנהל החינוך, נציג שר התחבורה, נציגי גופים העוסקים בבטיחות בדרכים, נציגי שכונות, נציג השר לביטחון פנים.
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

שימור אתרים (3)

יו"ר הוועדה: אלכס גדלקין
מרכז הוועדה: סבטלנה גרמן
חברים
סיעה
רון קורן
הבית בנצרת עילית
אלכס גדלקין
דרך חדשה
עירית שחר
עורי עיר
·         נציגי הסיעות הינם חברי מועצה בלבד.
 
 

קידום מעמד האשה (7)

יו"ר הוועדה: עירית שחר
מרכז הוועדה: הממונה על מעמד האשה בעירייה- סאלי ברקוביץ
חברים
סיעה
עירית דחר
עורי עיר
גלינה סליפקו
דרך חדשה
סאוסן חאמד
דו קיום
אלכסנדרה אדלר
אלכס גופמן למועצת העיר
יסמין איבגי
בית בנצרת עילית
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

קשרי חוץ (5)

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה: 
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
איתי רק
צעירי נצרת עילית 
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
ד"ר שוכרי עוודה
דו קיום
אלון חלפון
דרך חדשה
​ינוש פינקלסקו ​אנחנו כאן
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

רווחה (7)

יו"ר הוועדה: ד"ר שוכרי 
מרכז הוועדה: מנהלת הרווחה
חברים
סיעה
ברכה ברוב 
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
כהן מיקי
ישראל ביתנו
ד"ר שוכרי עוואדה
דו קיום
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר

·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

תיירות (5)

יו"ר הוועדה: גלינה סליפקו
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה
ברכה ברוב
עורי עיר
חביב עודה
דו קיום
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
אלון חלפון
דרך חדשה
רון קורן
הבית בנצרת עילית
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

שמות (5)

יו"ר הוועדה: גלינה סליפקו
מרכז הוועדה: ראש מינהל עירוני – לאה ספיר
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
גלינה סליפקו
דרך חדשה
יצחק פינטו
חי"מ
סלים חורי
דו קיום
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

שרותי דת (3)

יו"ר הוועדה: פינטו יצחק
מרכז הוועדה: רבקה בן גל
חברים
סיעה
רוני ליקוורניק
עורי עיר
יצחק פינטו
חי"מ
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

תעשייה (5)

יו"ר הוועדה:  ד"ר גטאס
מרכז הוועדה: סרגיי זלוטניק
חברים
סיעה
ברכה ברוב
עורי עיר
גלינה סליפקו
דרך חדשה
ד"ר ראיד גטאס
דו קיום
אורי ביו
הבית בנצרת עילית
​עבדאללה חורי ​אנחנו כאן
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה
 
 

יקירי נצרת עילית (5)

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה: לאה ספיר
חברים
סיעה
רונן פלוט
מיקי כהן
ישראל ביתנו
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
ד"ר שוכרי
דו קיום
 
 

תחבורה ותשתיות (5)

יו"ר הוועדה: סמיון ברון
מרכז הוועדה: מהנדסת תחבורה סבטלנה גרמן
חברים
סיעה
אלון חלפון
דרך חדשה
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
אורי ביו
בית בנצרת עילית
נבייה סאיג
דו קיום
סמיון ברון
אלכס גופמן למועצת העיר
 
 

תרבות (5)

יו"ר הוועדה:עירית שחר
מרכז הוועדה: מנהל אירועים
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
עבד אשתיוי
דו קיום
יצחק פינטו
חי"מ
איתי רק
צעירי נצרת עילית
·         לפחות 10% מהחברים הם חברי מועצה.
 
 

צעירים (5)

יו"ר הוועדה: אלון חלפון
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
אלון חלפון
דרך חדשה
רושדי סלאימה
דו קיום
איתי רק
צעירי נצרת עילית
רוני ליקוורניק
עורי עיר
 

ספורט (5)

יו"ר הוועדה:רוני ליקוורניק
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה
רוני ליקוורניק
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
עו"ד חורי וליד
דו קיום
איתי רק
צעירי נצרת עילית
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
 

ועדת התיישבות

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה
עירית שחר
עורי עיר
אלון חלפון
דרך חדשה
יצחק פינטו
חי"מ
ינוש פינקלסקו
אנחנו כאן
נתנאל טויטו
הבית בנצרת עילית
 

מיגור אלימות

יו"ר הוועדה: חביב עודה
רכזת הוועדה: 
חברים
סיעה
אלון חלפון
דרך חדשה
נתנאל טויטו
בית בנצרת עילית
חביב עודה
דו קיום
 
 
 

ועדת שירות

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה:
חברים
סיעה

 
 
·         ראש הרשות, שלושת חברי ועדת הפיטורים ושני עובדים סטטוטוריים נוספים(מהנדס, מבקר, רופא וטרינר, מנהל מח' חינוך) וחמישה נציגי ציבור שאינם חברי המועצה אך בעלי זכות להיבחר כחברי מועצה.
 
 

ועדת משנה לתמיכות

יו"ר הועדה:
מרכזת הועדה: 
חברים
סיעה
ר
 
 
 

ועדת הנחות

יו"ר הועדה: אלכס גופמן
מרכזת הועדה:
חברים
סיעה
רון ליקוורניק
עורי עיר
יצחק פינטו 
חי"מ
אלכס גופמן
אלכס גופמן למועצת העיר
 
 
 

ועדת רכש

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה: חיים עזרן
1.       חוה בכר
2.       לאה ספיר
3.       עדי מלכה
4.       אורנה פישר
5.       סבטלנה גרמן
 

ועדת שירותים

יו"ר הוועדה:
מרכז הוועדה:  חיים עזרן
1.       חוה בכר
2.       לאה ספיר
3.       עדי מלכה
4.       אורנה פישר
5.       סבטלנה גרמן
 

ועדת תמיכות

מרכזת הוועדה: רביב פטרר
1.       גב' חוה בכר
2.       מר עדי לוי
3.       גב' אולגה גורדון
 

ועדת משנה לתמיכות

מרכזת הוועדה: רביב פטרר
1.       מר חביב עודה
2.       מר אתי רק
3.       גב' ברכה ברוב
4.       מר אלון חלפון
5.       מר סמיון ברון
 

ועדת השקעות

מרכז הוועדה:עדי מלכה
1.       גב' חוה בכר
2.       גב' אולגה גורדון
3.       מר עדי מלכה
4.       מר חיים עזרן
 

ועדת הקצאות

מרכז הוועדה: מר עלא חורי
1.       מר עדי מלכה
2.       גב' חוה בכר
3.       גב' אולגה גורדון
4.       מר אוהד אליעז
5.       גב' סבטלנה גרמן
 

ועדת לימודים:

 

ועדת מכרזי כ"א:

1.       בוריס ברודצקי
2.       מירב ששון
3.       לאה ספיר
4.       סבטלנה גרמן
5.       תניא מקרוב
6.       נציג ציבור
7.       משקיפים
8.       הסתדרות או ועד עובדים
 

ועדת פיטורין:

1.       יועמ"ש
2.       מנכ"ל
3.       גזבר
 

דירקטוריון החברה לפיתוח

1.    
 
​​​​​​​